znajdz produkt
 
KOLUMNY GŁOŚNIKOWESUBWOOFERYZESTAWY GŁOŚNIKOWEPRODUKTY ARCHIWALNE
.::  START  ::   ::   ::   ::   :: KONTAKT ::.


START
 

Hi-Fi - Głośniki Wharfedale’a od wielu lat cieszą się uznaniem na całym świecie. Zarówno produkty budżetowe jak i high-end, w konfiguracjach stereo i kina domowego, stanowią przedmiot pożądania entuzjastów dobrego brzmienia. Co sprawia że głośnik hi-fi jest naprawdę dobry ? Choć opinie na ten temat są różne Peter Walker - założyciel naszej siostrzanej firmy Quada - problem podsumował zwięźle mówiąc że z głośnika powinieneś dostać dokładnie to co do niego włożyłeś. Takie podejście ukształtowało naszą filozofię "bycia jak najbliżej oryginalnego dźwięku". Głośnik doskonały powinien przenosić słuchacza do nagraniowego studia lub na koncert. Powinien charakteryzować się detalicznością, subtelnością, dokładnością i szerokim zakresem przetwarzanych częstotliwości. Przede wszystkim jednak powinien brzmieć realistycznie. Głośniki tych linii są liderami w swoich klasach i dysponują niezwykłą możliwością budowania sceny muzycznej. To co może zaskoczyć to ich atrakcyjna cena ! Decydując się na Wharfedale'a wybierasz najlepszą jakość dźwięku w danym przedziale cenowym. Otrzymujesz gwarancję jakości produktu popartą 70 letnim doświadczeniem angielskich inżynierów i projektantów.

Kompaktowe kino - Kino domowe w najlepszym wydaniu bez inwazji wielkich pudeł. Linia wyróżnianych niedużych głośników zachwyca brzmieniem i wyglądem. Gdy podstawowym zadaniem systemu audio jest reprodukcja dźwięku kinowego, często konieczne jest użycie 4 lub 5 dużych głośników które odtworzą ścieżkę dźwiękową. Niezależnie od ilości miejsca jaką zajmuje w pomieszczeniu duży głośnik, jego rozmiar nie ma dużego znaczenia dla brzmienia kina domowego - nowe cyfrowe formaty audio mogą być tak skonfigurowane by głośniki efektowe nie przetwarzały częstotliwości poniżej 80 Hz. Dzięki temu mogą być niewielkie i dyskretne, bez utraty jakości dźwięku. Niskie częstotliwości kierowane są do subwoofera który potrafi generować potężny, głęboki bas decydujący o wrażeniu kinowego dźwięku z kompaktowego systemu. Kolejną ważną cechą naszego systemu jest to że wszystkie głośniki są DOPASOWANE BRZMIENIOWO. Ma to kluczowe znaczenie dla jednorodności dźwięku i wrażenia uczestniczenia w kinowej akcji bez dodatkowych ustawień czy kalibracji.

Subwoofery - Żaden system kina domowego nie jest kompletny bez dobrego subwoofera. Jego obecność poprawia też brzmienie i skalę najlepszych nawet głośników stereo. Wśród naszych subwooferów znaleźć można obecny Produkt Roku magazynu „What Hi-Fi ?”. Dodanie subwoofera do systemu stereofonicznego zwiększa siłę przekazu i jego wagę, rozszerzając zakres przetwarzanych niskich częstotliwości znacznie powyżej możliwości konwencjonalnych przetworników niskotonowych. Subwoofery Wharfedale’a, w których wzmacniacze są specjalnie skonstruowane do przetwarzania najniższych rejestrów dźwięku a zwrotnice mają płynną regulację, doskonale integrują się z innymi głośnikami w systemie. Wszystkie modele subwooferów są również wyposażone w regulację fazy dla jeszcze lepszego dopasowania się do dźwięku. W systemach wielokanałowych, subwoofer jest rekomendowany jako głośnik przetwarzający kanał 1 - zwany kanałem LFE (Low Frequency Effects), w 5.1 lub 6.1 kanałowych ścieżkach dźwiękowych Dolby Digital lub DTS. Subwoofery Wharfedale zapewniają moc i dynamikę przekazując niskie częstotliwości ścieżek dźwiękowych w sposób w jaki stworzyli je reżyserowie dźwięku.


Data ostatniej aktualizacji katalogu produktów firmy WHARFEDALE: 12.09.2017
UWAGA: W związku z wahaniem kursu walut cena produktu w dniu zakupu może różnić się od ceny przedstawionej w katalogu na tej stronie.


UWAGA !!!
Kupując tylko w SKLEPACH AUTORYZOWANYCH masz gwarancję zakupu produktu oryginalnego z pisemną gwarancją. Sieć sklepów Media-Centrum sprzedaje TYLKO ORYGINALNE produkty marki WHARFEDALE pochodzące od legalnych i oficjalnych dystrybutorów producenta, z polską pisemną gwarancją oraz możliwością otrzymania faktury. W przypadku naprawy gwarancyjnej lub pogwarancyjnej zakupiony u nas sprzęt można przesłać bezpośrednio do serwisu lub do nas.

Możesz być pewny że zamawiając u nas zamawiasz produkt w 100% oryginalny czego potwierdzeniem są komentarze nabywców zamieszczone tutaj
PROMOCJE
 
Zestaw głośników kina domowego 5.0 QUARTZ Q7/Q1/QC1

Więcej o Zestaw głośników kina domowego 5.0 QUARTZ Q7/Q1/QC1kod: WHARFEDALE QUARTZ Q7/Q1/QC1
kategoria: SERIA QUARTZ
stara cena: 3099.00 PLN
nowa cena: 2899.00 PLN
Zestaw dostępny w kolorze Black High Gloss Dane techniczne Kolumny Q7 Konstrukcjadwudrożna podłogowa Głośnik niskotonowy2 x 170 mm Gł...
więcej...